Search this site powered by FreeFind
:: What we do

Medialane International je predním specialistou na nejkvalitnejší programové balícky pro víteze souteží, které jsou spojeny s akcemi ve Velké Británii. Jsme schopni nabídnout vzrušující programové balícky s vysokou efektivitou nákladu urcené pro víteze, kterí prijedou do Velké Británie a shlédnou nejlepší umelce úcinkující v živém koncerte nebo své sportovní hrdiny, jak bojují ve Velké cene Británie, První fotbalové lize, Lize mistru, jakož i ve Wimbledonu a na golfovém turnaji British Open.

Medialane International je exkluzivním distributorem proslulých akcí Party In The Park a „Capital“ Christmas Live.

Jsme rovnež exkluzivními evropskými zástupci pro WO materiály. Nabízíme široké spektrum talk show, sportovních a zábavných programu a rovnež jsme držiteli exkluzivních rozhlasových práv na výrocní udelování cen Grammy, které se koná v Los Angeles 8. února 2004. Medialane muže stanicím nabídnout prístup na generální zkoušky na dané programy, exkluzivní vysílací práva, rozhovory s kandidáty cen, programové balícky a studijní zarízení v Los Angeles. Jsme schopni vypracovat nabídku balícku, který by vyhovoval potrebám vaší stanice.

Série živých koncertu WO nabízí široký výber nových i zavedených umelcu. Medialane vám muže nabídnout možnost zakoupení jednotlivých koncertu nebo zakoupení prubežné koncertní rady. V tomto balíku je možno nalézt seznam umelcu vystupujících v poslední dobe.

Naše balícky zábavných programu obsahují nové rozhovory se soucasnými hvezdami stríbrného plátna, které hovorí o svých nejnovejších filmech.

Media Lane International, +44 (0)1371 871929, contact@medialane-international.com